Em@il

  • Václav Dobiáš    - va.dobias@tiscali.cz
  • krestane.zona@gmail.com

Pravidelná setkání

Scházíme se na Pěší zoně v Žamberku. Nádražní 500 (místnost nad Pánskou modou, vchod z průjezdu, 1. patro). Brzy přidáme video pozvánku :-)

  • v neděli od 9, 30 hodin na Pěší zoně - shromáždění s Památkou Páně, písněmi a s kázáním z Bible, zpěv písní
  • modlitební sejití s chválami a uctíváním Boha, praktické biblické promluvy, modlitby za potřeby lidí, sdílení se, diskuze.  Aktuální den vždy na hlavní stránce tohoto webu.
  •  Dětský klub "Kámoši".  Momentálně se nescházíme, prázdniny. Setkání děti, které se v atmosféře kamarádství a pohody, dozvídají příběhy z Bible a co to znamená do jejich praktického života. Vyrábí si jednoduchý výrobek k tématu, zpívají, hrajou hry apod.

Aktuální změny nebo akce jsou vyvěšeny na úvodní stránce webu.

Srdečně Vás zveme na kterékoliv uvedené setkání. Chceme Vás ujistit, že návštěvou u nás se k ničemu nezavazujete. Někdy je možná těžké přijít někam, kde to neznáte. Ale pokud Vás něco z těchto stránek oslovilo, chcete zjistit odpovědi na své otázky nebo se za něco aktuálního pomodlit či jen tak si odpočinout a duchovně načerpat, máte jedinečnou příležitost.

Nemusíte mít žádné znalosti o Bohu a Bibli, nemusíte umět zpívat, nemusíte být dokonalí. Můžete být zrovna v pohodě nebo na dně.

Jsme tu proto, abychom vám poskytli informace a prostor pro seznámení s Bohem. Budete mít možnost vidět a slyšet lidi, kteří se už Bohem "nechali nalézt" a nechtějí si ty dobré věci nechat pro sebe.

Z celého srdce toužíme, abyste prožili dotyk z Nebe. Sám Ježíš zaslibuje:

"Neboť každý, kdo prosí, dostává, a kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, tomu bude otevřeno." (Lukáš 11:10)

S Ním je možné úplně všechno.

Rodinné centrum POHODA, Nádražní 22, Žamberk

 

 

Domek na Sboru, Kunvald